Заочна подорож

Мабуть немає такої людини, що не любить подорожувати. А якщо й знайдеться така, то вона мабуть ще просто не встигла спробувала це зробити.
А я хочу допомогти в цьому, бо мене захоплюють не тільки історичні місця,а
й прекрасні краєвиди та природа. Завдяки  комп’ютерним технологіям ми можемо подорожувати заочно. Отже, починаємо.

  • Парк Айвазовського м.Партеніт (Крим, 20 км від Ялти)
Це місце, можливо, багато у чому поступається відомому Нікітському ботанічному саду - своєю площею, видовим складом рослин. Але своєю красою та доглянутістю досить відрізняється. Його своєрідністю є поєднання тематичних угруповань рослин (наприклад, англійський, японський стиль, тропіки)  з великою кількістю скульптур (наприклад, Нептун, богиня рослинності Флора) та штучних озер, фонтанів.
Особисто мене, як біолога, вразила оливкова роща з повноцінними плодами.

  •  Ай-Петрі 
- гора в Кримських горах у складі масиву Ай-Петринська яйла. Висота гори 1234 м. Зубці Ай-Петрі складаються з чотирьох великих (висотою 60-80 м) і ряду дрібних виступів на гребені, що утворилися при вивітрюванні вапняків. Назва Ай-Петрі має грецьке походження і перекладається як «Святий Петро». На Ай-Петрі зареєстрована і найвища швидкість вітру - 50 м / с. На плато є вітроелектростанція, метеостанція, заснована у 1895 році, гірський притулок для туристів, ресторани. З гори відкривається мальовнича панорами на берег, масиви сосни кримської з лікувальними властивостями і ці фотографії дозволять вам це побачити.










  • Асканія-Нова
«Асканія-Нова» — науково-дослідна установа в системі Академії аграрних наук України, державний заповідник, заснований в 1874 році Фрідріхом Фальц-Фейном.
Розташований в смт Асканія-Нова Чаплинського району Херсонської області(відкіля і колишня назва заповідника «Чаплі»).
Назву місцевості дав один з її попередніх власників — герцог Ангальт-Кетенський в 1841 році на честь маєтку Асканія в Німеччині.
Площа заповідника становить 33 307,6 га, з них 11 054 га — «абсолютно заповідна» степова зона. Асканійський степ вважається типчаково — ковиловим. У заповіднику є не менше 1155 видів членистоногих, 7 видів земноводних та плазунів, 18 видів ссавців, в різні пори року пролітає більше 270 видів птахів, з яких 107 видів залишаються на гніздування. Крім того, тут ростуть 478 вищих рослин. У «Червону книгу України» занесено 13 видів вищих рослин, 3 види грибів та 4 — лишайників.

1 комментарий:

  1. Дякую учням 8-х класів за чудову подорож до Асканії-Нової

    ОтветитьУдалить